Ürünlerimiz

Lama Tipi Yük Hücreleri

BD410/BD410S


Model BD410 / BD410S alaşım çelik / paslanmaz çelik yapıda ve hermetik izloasyona sahip olup, yüksek kapasiteli silo ve tank tartım uygulamaları için tasarlanmış platform / lama tipi yük hücreleridir.
 

BD420 / BD420S


Model BD420 / BD420S, alaşım çelik / paslanmaz çelik yapıda, hermetik izolasyona sahip, yüksek kapasiteli silo ve tank tartım uygulamaları için tasarlanmış platform / lama tipi yük hücreleridir.
 

BS063


Model BS063 alaşım çelik yapıda, hermetik izolasyona sahip, lama tipi bir yük hücresidir. Kolay montajı sayesinde elektronik masaüstü terazileri, silo-tank kantarları ve diğer bir çok endüstriyel uygu
 

BS525S


Model BS525S paslanmaz çelik yapıda, hermetik izolasyona sahip, lama tipi bir yük hücresidir. Yer kantarları, araç test hatları ve silo kantarları gibi endüstriyel ortamlarda kullanım için son derece
 

BS555


Model BS555 alaşım çelik yapıda, hermetik izolasyona sahip, yüksek hassasiyette körüklü tip bir yük hücresidir. Kantarlar, masaüstü terazileri, konveyör tartılar, silo ve tank tartım sistemleri, ambal
 

SB2


Model SB2, tamamen hermetik izolasyona sahip, lama tipi bir yük hücresidir. Neme karşı dirençli izolasyonu sayesinde endüstriyel ortamlarda kullanım için son derece uygundur.
 

BK2


Model BK2, geliştirilmiş korumalı, lama tipi bir yük hücresi olup, endüstriyel ortamlarda kullanım için son derece uygundur.
 

SB4


Model SB4, tamamen hermetik izolasyona sahip, paslanmaz çelik yapıda, lama tipi bir yük hücresidir. Zorlu endüstriyel ortamlarda kullanım için son derece uygundur.
 

SB5


Model SB5, yüksek kaliteye sahip, paslanmaz çelik yapıda, lama tipi bir yük hücresidir. Endüstriyel ortamlarda kullanım için son derece uygundur.
 

SB6


Model SB6, tamamen hermetik izolasyona sahip, paslanmaz çelik yapıda lama tipi bir yük hücresidir. Endüstriyel ortamlarda kullanım için son derece uygundur.
 

SB8


Model SB8, tamamen hermetik izolasyona sahip, paslanmaz çelik yapıda, körüklü tip bir yük hücresidir. Endüstriyel ortamlarda kullanım için son derece uygundur.
 

SB14


Model SB14, tamamen hermetik izolasyona sahip, paslanmaz çelik yapıda, lama tipi bir yük hücresidir. Endüstriyel ortamlarda kullanım için son derece uygundur.
 

SLB


Model SLB, yüksek kaliteye sahip, paslanmaz çelik yapıda, lama tipi bir yük hücresidir. Endüstriyel ortamlarda kullanım için son derece uygundur.
 

355


Model 355 alaşım çelik yapıda, hermetik izolasyona sahip, yüksek hassasiyette körüklü tip bir yük hücresidir. Kantarlar, masaüstü terazileri, konveyör tartılar, silo ve tank tartım sistemleri, ambalaj
 

3410


Model 3410, tamamen hermetik izolasyona sahip, paslanmaz çelik yapıda, lama tipi bir yük hücresidir. Zorlu endüstriyel ortamlarda kullanım için son derece uygundur.
 

3420


Model 3420 paslanmaz çelik yapıda, hermetik izolasyona sahip, lama tipi bir yük hücresidir. Yer kantarları, araç test hatları ve silo kantarları gibi endüstriyel ortamlarda kullanım için uygundur.
 

3510


Model 3510, tamamen hermetik yalıtıma sahip, paslanmaz çelik yapıda, lama tipi bir yük hücresidir. Zorlu endüstriyel ortamlarda kullanım için son derece uygundur.