Ürünlerimiz

Özel Tip Yük Hücreleri

BYP40


Model BYP40, yüksek performanslı çelik yapıda, özel tip bir yük hücresidir.
 

BYP50


Model BYP50, yüksek performanslı çelik yapıda, özel tip bir yük hücresidir.
 

BYP60


Model BYP60, yüksek performanslı çelik yapıda, özel tip bir yük hücresidir.
 

BY210


Model BY210, çelik yapıda özel tipte bir yük hücresidir. Bunker ve tank tartımı, özel tartım uygulamaları
 

BY220


Model BY220, çelik yapıda özel tipte bir yük hücresidir. Karışık tartımlar ve diğer benzer özel endüstriyel uygulamalar için son derece uygundur.
 

BY404


Model BY404, çelik yapıda, özel tipte bir yük hücresidir. Kanca baskülleri, baskı test sistemleri ve diğer benzer özel endüstriyel uygulamalar için son derece uygundur.
 

BY410


Model BY410, çelik yapıda, özel tipte bir yük hücresidir. Kanca baskülleri, baskı test sistemleri ve diğer benzer özel endüstriyel uygulamalar için son derece uygundur.
 

BY411


Model BY411, çelik yapıda, özel tipte bir yük hücresidir. Kanca baskülleri, baskı test sistemleri ve diğer benzer özel endüstriyel uygulamalar için son derece uygundur.
 

BY460


Model BY460, çelik yapıda, özel tipte bir yük hücresidir. Kanca baskülleri, vinç kantarları ve diğer yüksek kapasiteli baskı tartım uygulamaları için son derece uygundur.
 

BY530


Model BY530, alaşım çelik yapıda özel tipte bir yük hücresidir ve yüksek yorulma gerilimleri, entegre tartım, gemi tartımı ve benzeri endüstriyel uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.
 

BY535


Model BY535, alaşımlı çelik yapıda özel tipte bir yük hücresidir ve yüksek yorulma gerilimleri, entegre tartım, gemi tartımı ve benzer tartım uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.
 

BY540


Model BY540, alaşım çelik yapıda, özel tipte bir yük hücresi olup, kamyon ve demiryolu kantarları için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca gemi tartımı ve benzer tipte özel tartım uygulamaları için son
 

BY550


Model BY550, çelik yapıda özel tipte bir yük hücresi olup, çelik kantarlar, akıllı vinç kantarları, entegre tartım sistemleri, gemi tartımı ve diğer özel tartım uygulamaları için tasarlanmıştır.
 

BY554/BY554HT


Model BY554, alaşım çelik yapıda özel tipte bir yük hücresi olup, yüksek yorulma gerilimleri, entegre tartım sistemleri, gemi tartım sistemleri ve benzer tipte özel tartım uygulamaları için tasarlanmı
 

BY601


Model BY601, çelik yapıda, özel tipte bir yük hücresidir. Çelik halatlı tartım, aşırı yük uyarısı ve benzer tartım uygulamaları için son derece uygundur.
 

BY602


Model BY602, çelik yapıda, özel tipte bir yük hücresidir. Çelik halatlı tartım, aşırı yük uyarısı ve benzer gerilim tartım tipleri için son derece uygundur.
 

BY710S


Model 710S, özel tipte bir yük hücresi olup, özellikle dar alanlar için düşük kapasiteli baskı testi ile benzer endüstriyel uygulamalarda kullanım için son derece uygundur.
 

BY712S


Model 712S, özel tipte bir yük hücresi olup, gerilim test cihazları, endüstriyel çevrimiçi test işlemleri ve diğer benzer özel tarım uygulamalarında kullanım için son derece uygundur.
 

BY730 EXTENSOMETER


Model BY730 ekstensometre, her türlü yük yuvasında güç ölçümü yapmak için tasarlanmış özel tipte bir yük hücresidir.
 

BY801


Model BY801, test makinaları için tasarlanmış alaşım çelik yapıda, özel tipte bir yük hücresidir.
 

BY802 (S, M, L, XL, XXL)


Model BY802 (S, M, L, XL, XXL), test makinaları için tasarlanmış alaşım çelik yapıda, özel tipte bir yük hücresidir.