Ürünlerimiz

Tartım Göstergeleri

BX21 TARTIM GÖSTERGESİ


BX21 yüksek kalite standartlarda üretilen, düşük maliyetli ve genel amaçlı bir tartım göstergesidir. Standart olarak 30000 d gösterge rezolüsyonu ve 2 x 6000e OIML onayına sahiptir.
 

BX21S TARTIM GÖSTERGESİ


BX21S yüksek kalite standartlarında üretilen, düşük maliyetli ve genel amaçlı bir tartım göstergesidir. Standart olarak 30000 d gösterge rezolüsyonu ve 2 x 6000e OIML onayına sahiptir.
 

BX22S TARTIM GÖSTERGESİ


BX22S, yüksek kaliteli ve paslanmaz çelik gövdeye sahip, genel amaçlı bir endüstriyel tartım göstergesidir. Opsiyonel olarak sunulan Alibi hafıza ile onaylı tartılar için ücretsiz PC yazılımı kullanım
 

BX23 / BX23D TARTIM GÖSTERGESİ


BX23 & BX23D tartım terminali, yüksek hassasiyet, güçlü performans ve zengin bağlantı seçenekleri ile tartım proseslerinizde güvenle kullanacağınız, ekonomik bir tartım cihazıdır.
 

BX24 / BX24D TARTIM TERMİNALİ


BX24 & BX24D ıslak, hijyenik ve zorlu endüstriyel sahalarda kullanılan hassas ve çok fonksiyonlu bir tartım terminalidir. BX24 & BX24D, tartım ve etiketleme, parça sayma, tartım kontrolü, sını
 

BX25 / BX25D TARTIM TERMİNALİ


BX25 & BX25D ıslak, hijyenik ve zorlu endüstriyel ortamlar için tasarlanmış, hassas ve çok fonksiyonlu bir tartım terminalidir. İki adet tartım platformuna bağlanabilir ve toplam terazisi mevcuttu
 

BX27 BÜYÜK TARTIM GÖSTERGESİ


BX27 tartım göstergesi, 57 mm LED göstergesi ile uzak mesafeden okuma gereken uygulamalar için, zorlu endüstriyel ortamlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır.
 

IND22X TARTIM GÖSTERGELERİ


IND22x ürün grubu; basit tartım, fazla/eksik kontrol tartımı ve parça sayım uygulamaları için geliştirilmiş çok amaçlı bir tartı göstergesidir.
 

PUE C/31H/EX TARTIM GÖSTERGESİ


PUE C / 31 H / EX tartım indikatör serisi özellikle patlayıcı ve yanıcı sahalar olarak nitelendirilen Exproof ortamlarda temel tartım uygulamaları için geliştirilmiştir.